Blog ze světa outdooru ☀ Průvodce outdoorovým a sportovním vybavením.

Značka Forvert nově i v ČR

Do České republiky dorazila prostřednictvím e-shopu Forvert.cz značka Forvert. Forvert je street, skate a surf wear značka batoh🡕 ů a oblečení. Výrobce v tomto případě své produkty opravdu miluje a zaměřuje se na každý jejich detail. Značka byla založena v roce 1998 v beligcké čtvrti města Kolín (v Německu). To je taková alternativní část města. Design značky v sobě kombinuje prvky přírody a městského života stejně jako pop kulturu a hudbu se sportem. Vše je zkombinováno do jednoho skvělého produktu.

Takovým klíčovým produktem značky jsou právě Forvert batohy🡕 . Jedná se možná o nejpraktičtější a nejstylovější batohy🡕 na trhu. Nejprodávanějším modelem je Louis. Jedná se o nejoblíbenější model. Pokud se projdete po kampusu střední nebo vysoké školy v Německu, uvidíte těchto batoh🡕 ů opravdu mraky. Batoh Louis přichází dnes již v mnoha barevných variantách a s různými vzory. Těšit se můžete na monochromatický batoh🡕 nebo na takový, který barvami rozzáří celé své okolí. Možností je opravdu nekonečně. Batoh splňuje potřeby různých lidí - vměstná se do něj batoh🡕 askateboard. Pokud hledáte batoh🡕 , značka Forvert je rozhodně příkladem batohu🡕 , na který se můžete spolehnout v celé řadě situací.

Kromě batoh🡕 ů vyrábí značka také bundy🡕 , kalhoty🡕 trička🡕 a řadu doplňků. Prioritou v této oblasti je pro Forvert unikátnost řešení. Každý produkt od této značky má své vlastní sériové číslo. Forvert si dal za cíl dodržovat filozofii udržitelnosti produkce, upřímnou a unikátn módu. Stejně jako každá dobrá skatová značka, Forvert má svůj vlastní skateboardový tým. Tři excelentní němečtí skateboardisté jej reprezentují na akcích - Mark Frölich, Willow, and Titus Wuppertal rider Dominic Peters.

Obchod Forvert.cz aktuálně zatím nenabízí celý sortiment značky Forvert. Ovšem co se týče batoh🡕 ů je nabídka opravdu bohatá. Kromě batoh🡕 ů se tato německá značka zaměřuje také na ledvinky nebo tašky přes rameno. V sortimentu e-shopu najdete mnoho různých modelů pro každého. Vždy je kladen důraz na funkčnost a pevnost zpracování. Za značku a kvalitu si obvykle hodně připlatíte, ovšem v případě e-shopu forvert.cz nejsou ceny nijak přehnané.

A jaký batoh🡕 bychom vám doporučili? Co třeba takový Batoh Forvert Study Louis o objemu 22 litrů v černé barvě. Jedná se o kvalitní batoh🡕 od této německé značky, který má možnost uložení pro prkno i notebook. Hlavní oddíl je zajištěný zipem a vnitřní polstrovaná kapsa pojme notebook do velikosti 15 palců. Součástí jsou také boční síťované kapsy, nastavitelný hrudní pás a opaskový pás, držák na prkno nebo skateboard je zajištěný rychlospojkami. Záda jsou vyztužená a popruhy jsou pohodlné na nošení. O bezpečnost obsahu se stará zesílené dno. Pokud si na forvert.cz objednáte batoh🡕 nyní, čeká na vás rovnou poěštovné zdarma do WE|DO boxu nebo doručení do Balíkovny zdarma. Kromě poštovného zdarma získáte také ke své objednávce dárek zdarma, který si sami navolíte v košíku e-shopu.

Přejeme vám příjemný nákup a věříme, že batohy🡕 od Forvert.cz předčí veškerá vaše očekávání.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 25.8.2021
📂 Kategorie: Outdoor

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře