Blog ze světa outdooru ☀ Průvodce outdoorovým a sportovním vybavením.

Yakuza Premium Selection - nový obchod s kompletní nabídkou

Na internetu se objevil nový obchod s oblečením, které se zaměřuje především, ale nejen, na milovníky potetované kůže. Jmenuje se Yakuzaselection.cz Nabídne velký výběr streetwearových módních kousků. Premium Yakuza nabídne trička, svetry🡕 , mikiny🡕 , džíny, jogger kalhoty🡕 , kraťasy🡕 , bundy🡕 , tašky, pásky, kulichy, čepice🡕 nebo také samolepky. Můžete se v téhle značce obléknout od hlavy až k patě.

Značka vznikla v roce 2004 v Německu, kdy byla založena jako značka YAKUZAING. Dva designéři Markus E. a Florian S. mají na svědomí její specifický design i filozofii. Během následujících let se značka stala stálicí na trhu mezi streetwearovým oblečením zaměřeným na milovníky tetování a zažila raketový růst. Velmi oblíbená je především v USA, kde zboží prodávají i tetovací salóny jako doplňkový prodej pro svoje řemeslo.Yakuzaselection.cz nabídne kvalitně zpracované oblečení od této německé značky. Obchod Yakuzaselection.cz nabízí kompletní sortiment této značky. Na výběr máte opravdu široký výběr modelů. Stylové modely nabídnou pevné zpracování a funkční design. Za kvalitu a značku si obvykle připlatíte, ovšem na yakuzaselection.cz neplatíte nijak přehnané ceny.

Proč byste měli nakupovat oblečení značky Yakuza Selection právě na Yakuzaselection.cz? Obchod pro Vás dokáže dlouhodobě udržovat nízké ceny – buď doporučené maloobchodní ceny nebo ještě nižší. K vybranému zboží, které je označené jako "dárek zdarma" dostanete (ano uhodli jste) dárek zdarma. Zboží, které je skladem k Vám bude doručeno během 2 až 3 pracovních dnů, protože objednávka je za Vámi odeslána ještě tentýž den. S vracením zboží v tomto obchodě není žádný problém. Využívat můžete samozřejmě 14 denní lhůtu k vrácení bez udání důvodu nebo pošlete zboží jednoduše na reklamaci. Pokud máte jakýkoliv dotaz na zboží (velikosti, varianty výrobků, rozměry...) pak se nebojte kontaktovat zákaznický servis nebo nechte poznámku pod vybraným zbožím. Zaměstnanci tyto poznámky pravidelně kontrolují a na Váš dotaz Vám rádi odpoví.

Pro dopravu zboží můžete využít Českou poštu, DPD nebo WE|DO kurýra. S WE|DO kurýrem dostanete tu nejvýhodnější cenu dopravy. Dále je dostupný také GLS kurýr. Osobně můžete také zboží odebírat na pobočce v Žatci. Platit je možné bankovním převodem, platební kartou, PayPalem, Bitcoinem nebo jednoduše na dobírku.

Pokud přicházíte ze Slovenska, prosíme přejděte na slovenskou verzi webu, kde jsou ceny v EUREch a je možné zvolit Slovenské možnosti dopravy.

Yakuzaselection.cz je obchod ze skupiny obchodů pod střechou Netnakup.cz. Díky tomu můžete nakupovat napříč všemi obchody za jedno poštovné. Balík z obchodu yakuzaselection.cz, armik.cz, adoptujte.cz, chcinosit.cz a desítek dalších bude spojen do jednoho a platíte pouze jedno poštovné.

Přejeme vám příjemný nákup a spoustu radosti z nových módních kousků od yakuzaselection.cz.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 11.6.2022
📂 Kategorie: Outdoor

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře