Blog ze světa outdooru ☀ Průvodce outdoorovým a sportovním vybavením.

Vznikl nový eshop pro fanoušky Gas Monkey Garage

Hvězdou Gas Monkey Garage je Richard Rawlings. Kromě reality show Fast NLoud, kterou všichni znáte, také vlastní Gas Money Bar a Grill, Gas Monkey Live Music Venues v Dallasu. Jeho dílna vyrábí a dodává zákazníkům vozidla vyrobené na míru. Užívat si je ale mohou lidé nejen v USA, ale po celém světě. A právě kvůli úspěchu televizní show a jejich byznysu, nabízí vám obchod gasmonkegarage.cz možnost zakoupit si jejich originální merch. Vždyť kdo by nechtěl mít motiv nějakého krásného hot rodu nebo retro káry na svém triku.

Pokud tyhle auta milujete a jste fanoušky reality show, pak jste tu na správném místě. Trička, mikiny🡕 , tank topy na zimu i léto budou skvělým základem vašeho outfitu. Produkty jsou dostupné v mnoha velikostech i barvách. Všechny produkty z obchodu jsou 100 % originální

Fast NLoud je reality show na kanálu Discovery, jejíž hlavní hvězdou je Richard Rawlings a jeho parta mechaniků. Show nabízí náhled do procesu hledání unavených starých vozů, které jsou restaurovány podle přání zákazníků. Jednat se může o opravu věrnou originálu nebo naopak vytvoření motorového mostra ve stylu Hot Rod. Díky svému úspěchu má show i dva spin offy jako jsou Missfit Garag nebo Fast NLoud: Demoliton Theater. Originální show odvysílalal svou poslední řadu v březnu 202O. To ovšem neznamená, že značka je mrtvá.


Richard Rawlings (narozený 30 března 1969) je americký podnikatel a mediální osobnost. Je hvězdou televizní reality show Fast N Loud na Discovery Channel. Je také majitelem Gas Monkey Garage a také Gas Monkey Bar N Grill a Gas Monkey Live hudebních míst v Dallasu, Texas. Počínaje rokem 2014 Rawlings byl uveden v celostátních televizních reklamách propagujících vozidla Dodge a financování.

Český internetový obchod Gas Monkey Garage nabídne kvalitně vyrobený originální merch. Trika toho vydrží skoro tolik, jako auta, které v televizi restaurují. E-shop nabídne kompletní sortiment motivů této značky. Na výběr máte mnoho modelů triček i mikin a dalších produktů. S motivy Gas Monkey Garage nabízí e-shop modely, kde je kladen důraz na kvalitu a funkčnost. Za značku i kvalitu se obvykle hodně platí. Ceny na Gas Monkey Garage ale nejsou ceny nijak přehnané.

Pro dopravu zboží můžete využít PPL kurýra, WE|DO kurýra, Českou poštu do balíkovny, balíkem na poštu, balíkem do ruky, GLS kurýrem, DPD kurýrem do WE|DO boxu a odebírat můžete také osobně na prodejně v Žatci. Platit můžete na dobírku, bankovním převodem, platební kartou, PayPalem nebo Bitcoinem.

Věříme, že se Vám nabídka zboží Gas Monkey Garage v obchodě GasMonkeyGarage.cz bude líbit a že obchod navštívíte opakovaně. Přejeme Vám příjemný nákup.

Gasmonkeygarage.cz se snaží, aby nákup byl co nejvýhodnější. Pokud najdete v jiném obchodě v ČR nižší cenu za stejné produkty, jako je nabízená zde, zašlete tuto informaci na adresu info@netnakup.cz. Tato cena bude ověřena a pokud bude konkurenční cena skutečně nižší, udělají tu vše pro to, aby vám nabídli ještě lepší cenu. (cena se počítá kompletně včetně všech poplatků jako je doprava, balné a další náklady).


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 20.9.2021
📂 Kategorie: Outdoor

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře