Blog ze světa outdooru ☀ Průvodce outdoorovým a sportovním vybavením.

Vyberte si z tisíců prověřených outdoorových zážitků

Nejste kreativní? Chcete si užívat? Pak je pro vás outdoortrip.cz. Portál, který prohledává aktivity a zážitky na internetu, aby okořenil vaší dovolenou. Kdokoli si může naplánovat a užít dokonalý výlet podle toho, jak chce. Existuje hodně míst, kam se můžete vydat a mnoho průvodců, které k tomu můžete využít. Díky outdoortrip.cz ušetříte svůj čas a peníze a vyhnete se všem nočním můrám z plánování výletu.

Jak to ale funguje? Portál Outdoortrip.cz vyhledává nejlepší lokální agentury se kterými bude spolupracovat. Spolu s agenturou pro vás vyberou jejich nejoblíbenější a nejzajímavější aktivity a zážitky, které vám poté nabídnou. Vy si vyberete aktivitu a rezervujete si termín. Jakmile vám bude rezervace potvrzena, můžete se začít těšit. Napíšou vám, kdy a kde máte být a co si vzít s sebou. O nic jiného se nemusíte starat. Dorazíte na místo, kde na vás bude čekat pořadatel zážitku. A pak už si jen užíváte. A kdyby se cokoli dělo, outdoortrip.cz zákaznický servis je připraven řešit s vámi problémy.

Cena zážitku zahrnuje všechno, co je v detailu zážitku. Je tedy velmi důležité přečíst si pečlivě všechny informace a instrukce. U některých zážitků je například v ceně zahrnuta také doprava. U jiných tomu tak nebude. To stejné platí o potřebném vybavení.

Rezervace zážitků jsou obvykle potvrzovány do 24 hodin. Pokud nebude vámi vybraný termín již volný, budou vám nabídnuty 3 další alternativní termíny.

Za zážitky na outdoortrip.cz můžete platit platební kartou online přes bezpečnou platební bránu nebo pomocí PayPal. Přijímají platební karty VISA a Mastercard. V případě problémů s placením se nebojte kontaktovat zákaznický servis a poprosit je o asistenci. Zážitek je možné zrušit bez poplatku podle storno podmínek, které jsou uvedené u zážitku. Někdy jsou podmínky benevolentní, jindy je to velmi striktní. Záleží na poskytovateli a charakteru zážitku. Pokud neznáte přesné datum, ale chcete si zážitek rezervovat na "někdy v budoucnu" můžete si objednat tzv. voucher bez pevného termínu. Ten pak můžete také věnovat někomu jako dárek.

A nakonec jsou tu situace, kdy si z nabídky outdoortrip.cz nevyberete přesně to, co byste si přáli. Je ovšem možné, že bude s konkrétní agenturou možné nasmlouvat zážitek přesně na míru. Pokud máte takovou představu tak neváhejte poptat takový zážitek na zákaznickém servisu. Něco možné bude, něco zase ne.

A z čeho můžete vybírat? K dispozici jsou následující kategorie: Turistika a běh, zažijte víno jinak, divočina a zvířata, procházky a prohlídky, kola a pneumatiky, lezení a skály, výpravy za dobrotami, létání a seskoky, umění a řemesla, vodní aktivity, zimní aktivity, adrenalinové zážitky, Glamping, agroturistika a další. Zážitky mohou být klasifikovány jako vhodné pro rodiny s dětmi, vhodné pro milovníky sportu, pro milovníky památek, pro gurmány, pro milovníky přírody a další. Nejsou omezené pouze na Českou republiku - outdoortrip.cz spolupracuje s agenturami působícími po celém světě. Snadno tak můžete skloubit zážitek se svou vlastní dovolenou v některé ze zajímavých světových destinací.

🕙 Přidáno 18.2.2022
📂 Kategorie: Tipy na nákupy

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře