Blog ze světa outdooru ☀ Průvodce outdoorovým a sportovním vybavením.

Tipy na letní kraťasy

Jednou měl jeden moudrý člověk skvělý nápad. Proč v horkém letním počasí nosit dlouhé kalhoty? Vždyť mi stačí jenom půlka! A tak se zrodily kraťasy. A protože hodnotíme nabídku obchodu Armik.cz🡕 bude se vždy jednat o kraťasy, které jsou určeny jako outdoorové nebo kraťasy pro pobyt v přírodě. Jejich nošením ve městě ale také chybu neuděláte. Urazit byste možná mohli až v divadle.

Jednoznačně nejpopulárnější kraťasy na léto z nabídky Armik.cz🡕 jsou Kraťasy Division Short od značky Surplus. Jedná se o velmi pohodlné letní kraťasy, které vycházejí střihově z kalhot Premium Vintage. Mají lehce obnošený design. Jsou použity dvojité švy a zesílení ne nejvíce exponovaných místech. Díky tomu mají skvělou pevnost i v extrémních podmínkách a dá se čekat, že vám vydrží opravdu dlouho. A samozřejmě nechybí spousta kapes. Ke kalhotám dostanete také pásek, ale přítomny jsou i stahovací tkanice pro ty, kteří budou chtít pátek sundat. Kalhoty jsou dostupné v 6 barevných variantách.Velmi podobné, a přitom jiné jsou kraťasy Brandit Gladiator Vintage. Jedná se o krátké "cargo" kalhoty s volným střihem, které jsou vybavené opravdu velkým množstvím úložného prostoru. Typické jsou dvě velké vakové kapsy na bocích. Na pravé straně se nachází decentní potisk připomínající armádní značení. Na opačné straně najdete zase dvě malé kapsičky pro oddělené uložení drobností. Ke kalhotám opět získáte Vintage opasek, ale můžete využít stahovací tkaničku u pasu i na nohavicích. Kalhoty Brandit jsou dostupné v 7 různých variantách.Trochu decentnější design vhodný do města nabídnou další kraťasy od značky Surplus tentokrát pod označením Trooper. Jedná se o pohodlné moderní kalhoty disponující osvědčenou kvalitou a tentokráte i výhodnější cenou. Jsou připravené pro každou situaci i dobrodružství. I tyto kalhoty nabídnou velké množství užitečných kapes. Jsou dostupné ve 4 barvách.

Hldeáte-li levnější a jednodušší variantu kalhot, které nenabídnou tolik kapec, přesto jsou stále skvělé, pak jsou tu pro vás krátké kalhoty US RS. Jedná se o velmi pohodlné, kvalitní a trvanlivé kraťasy od značky Mil-Tec. Jsou vyrobeny podle vzoru BDU. Mají dvě přední volně přístupné kapsy, dvě boční a dvě zadní kapsy. Rozparek se zapíná pomocí knoflíků a v pase se nacházejí dva stahovací patenty. Pásek není dostupný, ovšem na boku jsou stahovací patenty, které po maximálním stažení zmenší obvod v pase až o 6 centimetrů. Jedná se o velmi oblíbené kalhoty, které jsou dostupné v 9 různých barvách – všechny skladem.

Věříme, že si ze široké nabídky letních kraťasů na Armik.cz🡕 vyberete. Zvolením některé oblíbené varianty, které jsme popsali výše, rozhodně neuděláte chybu. A pokud se netrefíte ve velikosti, není problém – Armik.cz🡕 vám velikost rád vymění nebo zamění za jiné zvolené kalhoty.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 11.6.2019
📂 Kategorie: Tipy na nákupy

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře