Blog ze světa outdooru ☀ Průvodce outdoorovým a sportovním vybavením.

Tipy na letní kraťasy

Jednou měl jeden moudrý člověk skvělý nápad. Proč v horkém letním počasí nosit dlouhé kalhoty🡕 ? Vždyť mi stačí jenom půlka! A tak se zrodily kraťasy🡕 . A protože hodnotíme nabídku obchodu Armik.cz🡕 bude se vždy jednat o kraťasy🡕 , které jsou určeny jako outdoorové nebo kraťasy🡕 pro pobyt v přírodě. Jejich nošením ve městě ale také chybu neuděláte. Urazit byste možná mohli až v divadle.

Jednoznačně nejpopulárnější kraťasy🡕 na léto z nabídky Armik.cz🡕 jsou Kraťasy Division Short od značky Surplus. Jedná se o velmi pohodlné letní kraťasy🡕 , které vycházejí střihově z kalhot Premium Vintage. Mají lehce obnošený design. Jsou použity dvojité švy a zesílení ne nejvíce exponovaných místech. Díky tomu mají skvělou pevnost i v extrémních podmínkách a dá se čekat, že vám vydrží opravdu dlouho. A samozřejmě nechybí spousta kapes. Ke kalhotám dostanete také pásek🡕 , ale přítomny jsou i stahovací tkanice pro ty, kteří budou chtít pátek sundat. Kalhoty jsou dostupné v 6 barevných variantách.Velmi podobné, a přitom jiné jsou kraťasy🡕 Brandit Gladiator Vintage. Jedná se o krátké "cargo" kalhoty🡕 s volným střihem, které jsou vybavené opravdu velkým množstvím úložného prostoru. Typické jsou dvě velké vakové kapsy na bocích. Na pravé straně se nachází dece🡕 ntní potisk připomínající armádní značení. Na opačné straně najdete zase dvě malé kapsičky pro oddělené uložení drobností. Ke kalhotám opět získáte Vintage opasek🡕 , ale můžete využít stahovací tkaničku u pasu i na nohavicích. Kalhoty Brandit jsou dostupné v 7 různých variantách.Trochu dece🡕 ntnější design vhodný do města nabídnou další kraťasy🡕 od značky Surplus tentokrát pod označením Trooper. Jedná se o pohodlné moderní kalhoty🡕 disponující osvědčenou kvalitou a tentokráte i výhodnější cenou. Jsou připravené pro každou situaci i dobrodružství. I tyto kalhoty🡕 nabídnou velké množství užitečných kapes. Jsou dostupné ve 4 barvách.

Hldeáte-li levnější a jednodušší variantu kalhot, které nenabídnou tolik kapec, přesto jsou stále skvělé, pak jsou tu pro vás krátké kalhoty🡕 US RS. Jedná se o velmi pohodlné, kvalitní a trvanlivé kraťasy🡕 od značky Mil-Tec. Jsou vyrobeny podle vzoru BDU. Mají dvě přední volně přístupné kapsy, dvě boční a dvě zadní kapsy. Rozparek se zapíná pomocí knoflíků a v pase se nacházejí dva stahovací patenty. Pásek není dostupný, ovšem na boku jsou stahovací patenty, které po maximálním stažení zmenší obvod v pase až o 6 centimetrů. Jedná se o velmi oblíbené kalhoty🡕 , které jsou dostupné v 9 různých barvách – všechny skladem.

Věříme, že si ze široké nabídky letních kraťasů🡕 na Armik.cz🡕 vyberete. Zvolením některé oblíbené varianty, které jsme popsali výše, rozhodně neuděláte chybu. A pokud se netrefíte ve velikosti, není problém – Armik.cz🡕 vám velikost rád vymění nebo zamění za jiné zvolené kalhoty🡕 .


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 11.6.2019
📂 Kategorie: Tipy na nákupy

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře