Blog ze světa outdooru ☀ Průvodce outdoorovým a sportovním vybavením.

Tipy na letní bundy

Léto ještě nekončí, a navíc srpen má být podle všeho chladnější. To ale není důvod zůstávat doma, stále je venku co dělat, spousta zábavy, které je třeba se zúčastnit a spousta zajímavých míst, které byste měli vidět. Pro jistotu si ale do svého batohu🡕 přibalte letní bundu🡕 .

Armik.cz, který se specializuje na outdoorové zboží🡕 má pro vás přichystaný široký sortiment bund na léto.

Letní bundy🡕 se vyznačují tím, že jsou lehké. Jejich primárním účelem není zajistit větší teplo, kterého je v létě obvykle dostatek, ale spíše ochránit jejího nositele před deštěm nebo větrem. Pokud tedy hledáte bundy🡕 s kožíškem, je třeba zabrouzdat do jiné kategorie. Některé bundy🡕 mohou být dokonce tak skladné, že je možné je složit do malého balíčku a nosit v tašce pro případ náhlého ochlazení nebo deště.

Nejoblíbenějším modelem letní bundy🡕 je bunda🡕 Combat od značky Mil-Tec. Jedná se o velmi lehkou letní bundu🡕 , která se obléká přes hlavu. Zapínání má na zip do úrovně hrudi a součástí je také stahovací kapuce. Konce rukávů jsou potaženy elastickou gumou. Dostupná je ve 3 různých barvách.

Trochu dražší, avšak o to lepší je bunda🡕 Heirtage od značky Surplus. V tomto případě se jedná nejen o prak🡕 tickou, ale také stylovou moderní letní bundu🡕 ve stylu Vintage. Je pevná, a přitom příjemná na dotek ušitá s dvojitými švy. Límec je tuhý, zapínání je dvojité na masivní zip a na knoflíky. Vzhled je obnošený a potrhaný. V tomto případě si můžete zvolit ze 2 barev.

Hledáte-li to nejlevnější řešení, pak je tu pro vás voděodolná pánská větrovka od firmy B&C s názvem Sirocco. Ta je vhodná především na cesty, protože má velmi malé rozměry, když ji složíte. Má kapuci se šňůrkou, propínací zip, postranní kapsu, elastické manžety a šňůrku ve spodním lemu. Bundu jednoduše srolujete do pravé kapsy a ta pak poslouží jako pouzdro. Ideální jako náhrada pláštěnky. Alespoň nebudete vypadat jako idiot v igelitu.

A nakonec tu máme něco pro milovníky anglické kultury. Bunda Warrior Harrington je typická pro anglické fotbalové fanoušky, kteří nejsou známí pro svou přílišnou kulturu. Bunda má typickou tartanovou podšívku a zapínání na kovový zip. Typické jsou také 2 postranní kapsy na ruce a 1 vnitřní kapsa. Je možné zvolit 4 barvy – tentokráte černou, zelenou, vínovou a světle modrou.

Při nákupu letní bundy🡕 na Armik.cz🡕 se můžete hladce vejít do 1 000 Kč i s poštou. Ovšem doporučujeme vám se v sortimentu dále porozhlédnout, protože tu najdete vše, co byste mohli potřebovat pro svůj pobyt v přírodě včetně stan🡕 ů, kempinkového vybavení nebo potřeb pro přežití v divočině. Obzvláště bychom mohli doporučit kategorii s noži, kde najdete i velmi kvalitní výrobce pracující se švédskou ocelí.

Věříme, že vám tyto i další letní bundy🡕 ze sortimentu Armik.cz🡕 dobře poslouží nejen toto, ale i další léta. Vintage styl je totiž nehynoucí. A co si budeme povídat. Letní bunda🡕 je hlavně prak🡕 tickým doplňkem. Přejeme příjemný nákup na Armik.cz🡕 .


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 7.8.2019
📂 Kategorie: Outdoor

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře