Blog ze světa outdooru ☀ Průvodce outdoorovým a sportovním vybavením.

Tipsport - sázet lze i na golf

Věděli jste, že se dá sázet i na golf? Ano je to tak. Nejoblíbenější je samozřejmě sázení na velké turnaje, ovšem sázet se dá v podstatě na jakýkoliv typ turnaje. Sportovní sázkaři na Tipsportu mohou sázet na konkrétní golfisty, jejich umístění mezi nejlepšími golvery nebo na umístění ve srovnání s jiným golfistou. Takovému typu sázky se říká Head-to-head.

Samozřejmě je vhodné přes sázením na golf naučit se pořádně pravidla nejen hry, ale také sázení. Základní typ sázky záleží na výherci turnaje. Kurz odráží šanci na výhru pro jednotlivé hráče v očích Tipsportu nebo bookmakerů.

Kurzy na hráče se dají číst jednoduše - Tiger Woods 1,9, Phil Mickleson 3,5 a podobně. Pokud si vsadíte na Tigera Woodse 100 Kč, dostanete za jeho výhru 190 Kč - tedy čistou výhru 90.

Pokud se rozhodnete u golfu sázet na umístění golfisty třeba v první pětce, bude to probíhat stejně jako sázka na vítěze. Kurz bude ale samozřejmě nižší, protože pravděpodobnosti jsou vyšší. U golfu je často vítěz jasný, protože hraje proti méně zkušeným hráčům. Je tedy výhodné sázet na vítěze. Pokud je v turnaji více dobrých hráčů, je dobré využít právě možnost sázet na umístění hráčů do určité hranice.

Head tu Head sázky jsou méně používaným typem sázky. V zásadě postavíte hráče proti sobě a rozhodujete se, zda jeden z nich bude lepší než ten druhý. Tento typ sázky v golfu nabídne vysokou hodnotu potenciální výhry. Pro správný tip navíc často stačí málo informací - pokud si třeba přečtete ve zprávách, že má hráč zraněné zápěstí.

Většina lidí u golfu spoléhá na větší golfové turnaje. Ovšem hodnota výhry může být díky tomu vyšší právě u menších a méně známých turnajů. Navíc máte u menšího turnaje větší šanci vytipovat si potenciálního výherce. Sázení na golf může být zábava, která doplní sledování turnajů na televizní obrazovce.

Golf určitě nepatří mezi nejdramatičtější sporty. Sledování v televizi může být náročné i pro věrné golfové fanoušky. Taková sázka pak tedy rozhodně zpříjemní odpolední posezení u televize, golfu s pivkem v ruce.

Na rozdíl od jiných sportů na Tipsportu, golf nenabízí možnost live sázení. Sázky tedy uzavíráte na začátku turnaje.

Pokud přichází na řadu velký turnaj, který si nechcete nechat ujít, ale ještě nemáte své konto na Tipsportu, rozhodně s registrací neváhejte. Proč? Protože bez ohledu na to, na co budete sázet, můžete využívat bonusy za registraci. Pokud dokončíte plnohodnotnou registraci, tak dostanete zdarma 300 Kč na své sázky. O vstupní bonus pak můžete hrát, jakmile provedete první vklad na váš plnohodnotný herní účet. Tento účet získáte vyplněním sebeomezujících opatření, registrací platebního prostředku a ověřením totožnosti na pobočkách Tisportu. Vstupní bonus má hodnotu 100 % vašeho prvního vkladu do hodnoty až 50 000 Kč. Pro získání bonusu je pak potřeba prosázet 10 000 Kč na tiketech s minimálním kurzem 1.50. Pro výpočet nároku na bonus se denně započítává součet sázek v maximální výši 500 Kč. A tyto sázky mohou samozřejmě být i na vaší oblíbenou golfovou zábavu.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 29.9.2022
📂 Kategorie: Tipy na nákupy

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře