Blog ze světa outdooru ☀ Průvodce outdoorovým a sportovním vybavením.

Tip na eshop: Freshlabels.cz

Pytel s internetovými obchody se už dávno roztrhl ... Ne každého ale pořád baví nosit ty stejné věci, jako když mu bylo patnáct. Spuštěním internetového projektu Freshlabels.cz se otevírá nový zdroj kvalitního zboží i pro generaci v "after skate" věku – lidi, kteří nechtějí měnit životní styl jen proto, že už je nebaví chodit do skateshopů a mají vyšší nároky na kvalitu a design.

I klasické sk8/snb firmy vyrábí kromě základních věcí kolekce oblečení, které se do českých shopů jen velmi těžko dostávají. A to je škoda! Abychom byli konkrétní, do začátku můžete počítat s oblečením, botami a doplňky od Analog, Burton, Gravis, Element, Carhartt, Nikita, Nike SB a Nixon. Freshlabels.cz se také podařilo získat legendární švédskou značku WeSC aka WE, která stála u zrodu celého segmentu za našimi západními hranicemi stále populárnější "after skate" módy.

Kromě toho tady najdete i trochu jiné "doplňky": kultovní plyšové Uglydolls a pixelartové výtvory berlínských Eboy. Nových značek a věcí by navíc mělo rychle přibývat. Co se samotného obchodu týče: Je rozdělen podle pohlaví a nabízí nový systém prohlížení zboží, několik velkých fotek pro každý produkt nebo vyhledávání podle různých kritérií včetně barvy - vychytávky, které určitě zpříjemní a urychlí výběr.

Freshlabels.cz není skateshop ani snowboardshop, ale obchod se stylovým a pohodlným oblečením pro život ve městě i mimo něj.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 14.6.2019
📂 Kategorie: Tipy na nákupy

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře