Blog ze světa outdooru ☀ Průvodce outdoorovým a sportovním vybavením.

Potřebujete oblečení v nadměrné velikosti?

Představte si následující situaci. Dorazíte do obchodu s běžnou konfekcí. Projdete všechny stojany na kalhoty🡕 a konečně najdete jedny kalhoty🡕 , které odpovídají Vaší velikosti. Jdete do kabinky, abyste si je vyzkoušeli. To všechno pro to, abyste zjistili, že Vám kalhoty🡕 stejně nesedí, protože velikost odpovídá pouze v jednom rozměru, ale už ne v tom druhém.

Odcházíte-li často z obchodů s tím, že pro Vás nemají dostatečně velkou velikost pak čtěte dále. Nemusíte totiž nutně navštívit obchod pro oblečení na slony a nemusíte ani zaměstnat místního krejčího, aby Vám ušil oblečení na míru. Existují i obchody, kde Vaše velikost bude velikostí konfekční.

Jedním z takových obchodů je internetový e-shop Vetsivelikosti.cz🡕 . Tento obchod nabídne širokou nabídku kalhot a kraťasů🡕 až do velikosti neuvěřitelných 8XL. Dále také bundy🡕 , kabáty🡕 do velikosti 8 XL a nechybí ani boty ve velikostech do čísla 50. Konečně tak seženete to, co Vám bude velikostně sedět a nebudete muset nosit nevzhledné prostěradlo. Toto oblečení Vám bude sedět, protože bere v potaz ne pouze jednu míru, ale všechny míry odpovídajícím způsobem.

V pánském oddělení na Vás čekají konkrétně: boty, bundy🡕 , kabáty🡕 , kalhoty🡕 , košile s dlouhým rukávem, košile s krátkým rukávem, Kraťasy a tříčtvrteční kalhoty🡕 , mikiny🡕 , opasky🡕 , polokošile, ponožky🡕 , soupravy, spodní prádlo, svetry🡕 , trika, trička s dlouhými krátkým rukávem a vesty🡕 . V dámském oddělení na Vás čekají bundy🡕 , kalhoty🡕 , košile s dlouhým rukávem, košile s krátkým rukávem, kraťasy🡕 , tříčtvrteční kalhoty🡕 , mikiny🡕 , opasky🡕 , polokošile, ponožky🡕 , trička, svetry🡕 , trička s krátkými i dlouhým rukávem nebo vesty🡕 .

V doplňcích nechybí čepice🡕 , klobouky, pláštěnky nebo rukavice🡕 . Jak je zvykem můžete také vybírat podle oblíbených značek, kde svou velikost už dobře znáte. Chápeme, že vybírat neznámé zboží je pro Vás riskantní, a proto Vám rádi oznamujeme, že tento obchod vlídně přijímá každou žádost o výměnu nepoužitého zboží za jinou velikost. Ideálně si přijedete zboží vyzkoušet přímo do prodejny v Žatci. Pokud jste zdaleka, budete to muset samozřejmě zvládnout prostřednictvím kurýrní služby nebo pošty.

Přestaňte si dělat starosti se svou postavou. Buďte spokojení, žijte a nesnažte se stále nacpat do menšího oblečení. Pokud to bude možné, obchod Vetsivelikosti.cz🡕 rád poskytne své zboží a vyslechne i Vaše požadavky na zařazení něčeho nového do sortimentu, pokud to bude dodavatelský řetězec umožňovat.

I vy můžete na ulici nebo při pohybu v přírodě vypadat dobře. Nenechte si namluvit, že jediné, co si můžete obléknout je prostěradlo. U Vetsivelikosti.cz🡕 nediskriminují a rádi Vám poskytnou přesně to, čeho si žádáte.

A samozřejmě můžete také ušetřit. I tento obchod si pro Vás pravidelně chystá akční nabídky nebo výprodeje ve kterých můžete při troše štěstí ušetřit až desítky procent na vaše oblíbené položky ze sortimentu. Přejeme Vám tedy příjemný nákup na stránkách internetového obchodu Vetsivelikosti.cz🡕 a věříme, že Vám budou zakoupené kousky oblečení dlouho a věrně sloužit.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 23.5.2019
📂 Kategorie: Tipy na nákupy

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře