Blog ze světa outdooru ☀ Průvodce outdoorovým a sportovním vybavením.

Outdoortrip nabízí prověřené outdoorové zážitky

Přejete si po dlouhém týdnu v práci nebo ve škole dělat něco zábavného? OutdoorTrip je vaše odpověď. Tento agregátor zajímavých zážitků funguje od roku 2018. Objednávání přes naši aplikaci nebo online je pohodlné a bezproblémové. Své plány můžete kdykoli změnit nebo zrušit. Nebudou vás nutit skákat přes obruče, aby to udělali; chtějí, aby vaše zkušenost se společností Outdoortrip.cz byly zábavné, uvolněné a proces byl snadný. Přátelský zákaznický servis vám pomůže vybrat ten správný zážitek a provede vás procesem objednávky. Vaše spokojenost je pro ně nejvyšší prioritou.

Outdoortrip.cz každý den vyhledává nejlepší místní agentury, se kterými můžete spolupracovat. Vybírají pro vás ty nejoblíbenější a nejzajímavější zážitky a aktivity, které vám mohou nabídnout, a vy si z nich můžete vybrat. Jakmile si vyberete aktivitu, kterou chcete podniknout, potvrdí vám rezervaci. Jakmile ji potvrdí, můžete vyrazit - řeknou vám, kde máte být, kdy tam máte být, co si máte vzít s sebou a případně vám poradí, kudy se vydat. Až dorazíte na místo konání, bude na vás čekat organizátor. Pokud by se kdykoli během cesty cokoli pokazilo, outdoortrip.cz je tu pro vás jako podpora!

Cena zážitku zahrnuje vše, co je popsáno v podrobnostech o zážitku. Proto si vždy pečlivě přečtěte všechny informace a pokyny. Dostupnost zážitků závisí na jejich obsazenosti. Pokud vybraný termín není k dispozici, budou vám nabídnuty 3 náhradní termíny pro rezervaci. Rezervace budou vždy potvrzeny do 24 hodin. Pokud potřebujete zážitek přesunout na jiný termín nebo změnit počet osob, kontaktujte zákaznickou podporu e-mailem. Existují 3 způsoby, jak zrušit rezervaci - liší se v závislosti na povaze zážitku. Rezervaci můžete vždy přesunout nebo zrušit, pokud kontaktujete zákaznickou podporu do 24 hodin před datem aktivity (nebo 48 hodin před, pokud si rezervujete pouze zážitek s dopravou). Outdoortrip.cz zážitky sežene a vy si je vyberete. Je to dobrodružství, které na vás teprve čeká. Ručně pro vás vybrali perfektní zážitky z celého světa, abyste si je mohli užít v doprovodu zkušených průvodců a bez starostí.

Jsou chvíle, kdy nebudete mít na výběr. Možná si přejete něco speciálního, ale může být možné váš požadavek uskutečnit. Pokud například hledáte něco neobvyklého pro výlet za dobrodružstvím v přírodě, kontaktujte zákaznickou podporu a sdělte jim, co máte na mysli. Udělají vše pro to, aby našli způsob, jak vaši vysněnou zábavu uskutečnit.

Samozřejmě i na tomto webu si můžete při platbě zvolit možnost uplatnit slevový kód. Stačí si vybrat konkrétní zážitek a při vyplňování objednávky zadat kód do příslušného políčka. Pokud je kód platný, sleva🡕 bude odečtena od celkové ceny objednávky.

Pokud by vás to zajímalo, tak aktuálně outdoortrip.cz nabízí 2 2281 zážitků v 80 zemích světa a spolupracuje se 498 partnerskými agenturami, které nabídnou další zážitky, které v nabídce ještě nemají. Tato čísla se samo zřejmě neustále mění a proto je vhodné kontaktovat zákaznický servis nebo zkontrolovat aktuální nabídku, kde se objevují novinky.

🕙 Přidáno 3.12.2022
📂 Kategorie: Outdoor

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře