Blog ze světa outdooru ☀ Průvodce outdoorovým a sportovním vybavením.

OutdoorMarket - slevové kupóny na outdoorové oblečení

Outdoormarket je internetový obchod a kamenná prodejna, které se zabývají prodejem outdoorového vybavení a oblečení. V nabídce e-shopu najdete mimo jiné stany🡕 , batohy🡕 , spací pytle🡕 , karimatky🡕 i širokou škálu oblečení. Vybírat si můžete od výrobců, kteří jsou zákazníky ověřeni v terénu - jmenovitě například Trimm, Lasting, Husky, Sensor, Northfinder, Keen a dalších.

Jednou z nejdůležitějších položek sortimentu tohoto e-shopu jsou stany🡕 . Ty tu mají v hojném množství. Stany se hodí na trek i do kempu, zahradní party i festivaly. Stany, celty🡕 i příslušenství tu můžete nakupovat od populárních výrobců Cattara, Coleman, Hannah, Husky, Topeak, Trimm a dalších. Volit můžete stany🡕 pro 1 - 2 osoby, 3 - 4 osoby i větší. Nechybí ani jednodušší přístřešky pro příznivce spaní v přírodě.

Samozřejmostí je pak výběr spacák🡕 ů a karimatek. Oblíbené jsou především ty samonafukovací. Skvělou kvalitu nabídne Trimm, Husky i Coleman. Všechny nabízené karimatky🡕 i spacák🡕 y jsou velmi kvalitní, přitom za super ceny. Nezapomeňte, že můžete koupit klidně pouze jednu položku, protože e-shop nabízí dopravu zdarma už od 1 000 Kč.

Vše je třeba zabalit do pořádné tašky nebo batohu🡕 . Turistické i městské batohy🡕 , vaky na sportovní vybavení. ledvinky i malé tašky na drobnosti. To vše nabídne Outdoormarket.cz. V oblečení pak mohou zákazníci vybírat bundy🡕 , cykloo-blečení, funkční prádlo, kalhoty🡕 , košile a trika, kraťasy🡕 a 3/4 kalhoty🡕 , mikiny🡕 , svetry🡕 , vesty🡕 , outfity a spoustu dalšího.

Outdoormarket.cz nabízí také možnost výhodného nákupu pro kolektiv. Nakupovat můžete pro sportovní, školní i firemní kolektiv. Můžete ale nakupovat i větší množství sami pro sebe. Frimy mohouodebírat volnočasové oblečení i outdoorové vybavení pro marketingové kampaně vaší společnosti. Outdoormarket.cz nabídne dárky zaměstnancům a obchodním partnerům. Oblečení a sportovní prezentační akce🡕 si zaslouží kvalitní vybavení. Máte také jako firma možnost umístění vlastního loga na vybrané produkty. Školy obvykle žádají o oblečení a vybavení. Sportovní oblečení a outdoorové vybavení je dostupné i pro kluby, které stejně jako firmy mají možnost umístění vlastního loga.

Pro žádost o odběr většího objemu zboží je třeba zaslat svou poptávku na e-mail obchod@outdoormarket.cz nebo pomocí formuláře na outdoormarket.cz. Prostřednictvím těchto kanálů se můžete ptát i na dotazy ohledně zboží.

Co se týče dopravy máte možnost využít Českou poštu s doručením na poštu, do ruky i do balíkovny, GLS, Zásilkovnu nebo můžete odebírat osobně na adrese v plzni.

Při svých nákupech na outdoormarket.cz nezapomeňte, že můžete využívat slevové kupóny🡕 a kódy, které naleznete na stránkách našeho slevového portálu slevovykupon.net. Tento slevový kupón🡕 🡕 vám může ušetřit až desítky procent z vašich objednávek nebo jednotlivých produktů. Slevový kupón🡕 zadáte v košíku obchodu do políčka "Vložte slevový kupón🡕 🡕 " a potvrďte tlačítkem "Přidat".

Přejeme vám příjemný nákup a spoustu zábavy v přírodě, na kole nebo při vaší oblíbené sportovní aktivitě.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 8.12.2021
📂 Kategorie: Tipy na nákupy

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře