Blog ze světa outdooru ☀ Průvodce outdoorovým a sportovním vybavením.

Outdoorlive - velký sortiment outdoor oblečení a vybavení

Outdoorlive.cz je internetový obchod, který nabízí kvalitní sportovní oblečení, obuv🡕 a doplňky pro všechny, kteří milují outdoorové aktivity. Cílem obchodu je nabídnout kompletní vybavení pro outdoorové aktivity, jako je turistika, horolezectví, horolezectví nebo kempování, a také pro stále populárnější rychle se rozvíjející sporty, jako je trail running nebo paddleboarding. Pokud se nemůžete věnovat sportům v přírodě, mají pro vás také fitness vybavení a nářadí, které vás udrží v kondici. Protože každý má jiné preference, zahrnuje jejich sortiment cenově dostupné modely pro ty, kterým na kvalitě příliš nezáleží, modely splňující "zlatou střední cestu", ale také vlajkové lodě a špičkové výrobky z kolekce pro náročné zákazníky.

V e-shopu Outdoorlive.cz chápou, že náš čas je drahocenný a každý z nás ho chce co nejvíce ušetřit. Proto je katalog a design tohoto e-shopu přehledný a nevtíravý. Při nakupování v tomto e-shopu se vám dostane maximálního komfortu. Protože vědí, že po objednání vás čekají ještě další starosti, nabídnou vám řadu výhod, například dlouhou lhůtu na vrácení zboží až 30 dní nebo rychlé vyřízení reklamace a výměny zboží, abyste se nemuseli starat o nic jiného než o nakupování.

E-shop outdoorlive.cz vám nabídne dopravu zdarma při nákupu nad 1 500 Kč. Všechny produkty v obchodě jsou skladem. Sortiment se soustředí i na TOP značky, které všichni znáte. Doručení zboží proběhne za 2 - 3 pracovní dny. Při problémech tu na vás ve všední dny čeká zákaznický servis od 8 do 18 hodin, připravený řešit problémy s nákupem nebo dotazy na produkty.

Protože sportovci rádi nakupují na jednom místě, obchod je chce odměnit za toto chování ve VIP zóně. Je možné tu získat celou řadu slev. Členem VIP zóny se stan🡕 ete automaticky při bezplatné registraci. Výhodou je právě 30 denní lhůta (která pro neregistrované není dostupná) a pak také speciální nabídky a akce🡕 pro registrované, které vám přijdou do vašeho e-mailu. Podrobný přehled o novinkách a trendech ve světě Outdooru zajistí, že vám neunikne žádný nový produkt, ani žádná slevová akce🡕 .

Při doručení máte na výběr mezi dopravou Kurýrem na vybranou adresu nebo levnější variantu na výdejní místo Zásilkovny. Platit můžete platební kartou přes bránu GoPay nebo klasickým bankovním převodem. Možná je i dobírka za poplatek. U dobírky je stan🡕 ovený limit objednávky do 30 000 Kč.

Pokud zvolíte špatnou velikost nebo si nákup rozmyslíte po dodání zboží, stačí vyplnit formulář pro odstoupení od smlouvy, který naleznete na druhé straně faktury nebo je možné jej stáhnout v elektronické podobě a vytisknout. Zboží stačí pak nepoškozené a čisté zabalit ideálně do původního obalu a odevzdat na pobočce Zásilkovny s identifikačním číslem obchodu.

Outdoorlive.cz nabízí také dárkové poukázky, které jsou ideální pro obdarování sportovců a outdoorových cestovatelů. Nakoupit je můžete v různých hodnotách . Dárkové karty jsou fyzické a jsou doručovány zdarma až k vám domů.

Kromě prodeje tu najdete také blog, který vám nabídne zajímavé články ze světa outdooru.

🕙 Přidáno 1.11.2022
📂 Kategorie: Tipy na nákupy

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře