Blog ze světa outdooru ☀ Průvodce outdoorovým a sportovním vybavením.

Nakupte termosky značky Thermos výhodně

Na Armik.cz🡕 můžete zakoupit termosky🡕 značky Thermos, které jsou špičkou ve svém oboru. Značka totiž navazuje na původní objev izolační lahve🡕 známé jako "termoska".

Objev termosky🡕 se váže k roku 1892. James Dewar, fyzik ze Skotska využíval podobný design za účelem kalorimetrie. V roce 1892 pak představil skleněnou nádobu s dvojitými stěnami, mezi kterými vyčerpal vzduch. V laboratorním prostředí se dodnes jeho originální design používá k uchování dusíku. Netrvalo pak dlouho a v roce 1904 vznikla značka Termos. Za tou stojí německý výrobce skleněných nádob Reinhold Burger, který na základě Dewarova designu vytvořil izolovanou láhev určenou primárně na nápoje. Skleněná vakuová nádoba byla usazena do kovové nádoby a opatřená zátkou a šál🡕 kem na pití. Vznikl patent a vznikl také název - Thermos, který reflektuje fakt, že nádoby udržují teplotu. Původně určená na horké nápoje, dnes víme, že stejně dobře udrží nápoje chladné.

Netrvalo dlouho a termosky🡕 značky Thermos se rozšířily do celého světa. Společnosti Thermos vznikaly v Anglii, USA a Kanadě. Postupně byly představovány do dalších zemí a v roce 1909 pak ovládly světové výstavy. Navázala strojní výroba skleněných vložek. Produkty značky Thermos dostaly svolení dodávat anglické královské rodině, byly na palubách letadel za druhé světové války a v roce 1971 začala značka expandovat do více než 100 zemí světa i díky ocenění od Anglické královny - Queen of England´s Award to Industry.

Skleněný design se změnil v roce 1988, kdy se světu představila termoska🡕 vyrobená s titanu - odolná a přesto velmi lehká. S přelomem tisíciletí pak nastává expanze designů. Jsou tu termosky🡕 pro sportovce, představen je mobilní termohrnek, sportovní termosky🡕 spatřily světlo světa a dnes vlastně termosky🡕 připomínají lahve🡕 na pití. Jediným rozdílem je, že ke své vnější velikosti nabídnou menší objem než běžná lahev🡕 na pití.

Internetový obchod Armik.cz🡕 vám nabídne termosky🡕 na nápoje v různých velikostech, v různých objemech i designech. Některé termosky🡕 z nabídky mají klasický hrníček na vrchu a sprotovnější typy mají zase brčka pro pití za chodu či běhu. Thermos myslí i na děti. Dětské termosky🡕 obvykle mají brčka, protože děti brčka milují a také nehrozí, že by ztratily ve škole kalíšek na pití. Byla by to škoda, protože termosky🡕 značky Thermos pro svou kvalitu nejsou z nejlevnějších. Obvykle se vejdete do tisícovky, pokud nejde o větší kapacitu, které jsou o chlup dražší. Ovšem za tuto cenu můžete spát s klidnou hlavou - tahle termoska🡕 vám vydrží nejspíš do konce života, pokud ji nepřejede tank nebo pokud neztratíte termosku nebo její součásti. To se u dětských termosek hodí obzvláště proto, že děti nejsou známé tím, že si na své věci dávají pozor. Termoska přežije, když jejich taška přeletí celou místnost. Že se to nestane? Ale stan🡕 e. Děti navíc budou milovat krásné dětské designy, kterých na Armik.cz🡕 najdete opravdu hodně.

Přejeme vám příjemný nákup na Armik.cz🡕 a dobrou chuť ať už si z nové termosky🡕 budete užívat ranní kávu🡕 nebo vánoční svařák.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 4.5.2022
📂 Kategorie: Tipy na nákupy

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře