Blog ze světa outdooru ☀ Průvodce outdoorovým a sportovním vybavením.

Na Armik.cz zakoupíte také mnoho armádních originálů

Outdoorové obchody a army shop🡕 y často nabízejí spoustu vybavení a oblečení, které je inspirované armádami zemí celého světa. Jedná se o produkty, které jsou vyráběny pro civilní potřeby, avšak hledají inspiraci v armádních originálech. Armik.cz🡕 jich nabízí celou řadu. Najdete tu velmi kvalitní produkty, které přinášejí některé vlastnosti armádních originálu. Ovšem nejdou až do takové kvality, kterou nabídnou opravdové armádní originály. Armáda spoléhá na opravdu špičkovou kvalitu a může jít i o přežití konkrétního vojáka, což člověk na ulici, který vyráží do práce nebo na výlet opravdu nepotřebuje.

Ovšem najdou se situace, kdy i civilista ocení armádní kvalitu. Tu 100 % a léty ověřenou kvalitu zkoušenou tvrdými podmínkami na cvičištích i opravdových bojištích. A právě tady Vám Armik.cz🡕 nabízí celou řadu armádních originálů. Může se jednat o přeprodej přebytků z armádních skladů, může se jednat o přímou distribuci výrobce a najdete tu i některé použité kousky. Pokud jde o reprodukce (zejména historické) snaží se být kvalitativně tak autentické, jak je to jen možné.

Na Armik.cz🡕 vás v kategorii armádních originálů čekají: Barvy, oleje a maskování, Baterky a svítilny, Batohy a pouzdra, Boty a ponožky🡕 , Brýle a dalekohledy🡕 , Bundy, kabáty🡕 a vesty🡕 , Čepice, šátky🡕 a rukavice🡕 , Doplňky a drobnosti, Insignie, nášivky a vlajky🡕 , Jídelní potřeby, Kalhoty a kraťasy🡕 , Mikiny a svetry🡕 , Nože, šavle🡕 a nářadí, Opasky a přezky, Pláštěnky a ponča, Potraviny, Přilby, masky a chrániče, Spací pytle a stany🡕 , Střelné zbraně a munice.

U těchto produktů se nejedná pouze o orignály České a Československé armády, ale najdete tu i produkty armád dalších zemí jako Velká Británie, USA, Německo, Rusko a další nebo produkty spojeneckých jednotek NATO.

Pokud se jedná o oblečení, pečlivě si nastudujte velikostní tabulky pro daného výrobce. Výměna zboží je samozřejmě možná a bezproblémová, nicméně váš nákup se tím zbytečně zdrží.

Armádní originály na armik.cz ocení zajisté také profesionálové z oboru. Aktivní vojenské🡕 zálohy, Armáda ČR, bezpečnostní agentury, celní správa, dobrovolní hasiči, hasičský záchranný sbor, městská policie, policie ČR, váleční veteráni, vězeňská služba, zdravotnická zařízení - ti všichni mají nárok na Armik.cz🡕 získat slevu 10 % ze svého nákupu. Sportovní organizace jako airsoftové a painballové kluby, provozovatelé webových stránek s vojenskou🡕 tematikou myslivecké kluby, rybářské kluby, střelecké kluby a kluby vojenské🡕 historie mají možnost nárokovat slevu 5 % ze svých objednávek.

Tuto slevu můžete získat nejen na armádní originály, ale na veškeré zboží. Slevu získají příslušníci složek zasláním kopie svého průkazu. Ostatní nárokující slevu zašlou čestné prohlášení o příslušnosti ke konkrétnímu klubu.

Věříme, že si ze široké nabídky armádních originálů na Armik.cz🡕 vybere opravdu každý, kdo hledá kvalit a autentičnost. Pokud máte jakékoliv dotazy k jednotlivým produktům neváhejte a kontaktujte zákaznický servis Armik.cz🡕 , kde vám vaše dotazy rádi a ochotně zodpoví. Přejeme příjemný nákup.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 2.8.2021
📂 Kategorie: Tipy na nákupy

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře