Blog ze světa outdooru ☀ Průvodce outdoorovým a sportovním vybavením.

Mtacgear.cz - ukrajinská značky M-Tac konečně v ČR

Válka v Ukrajině (nebo na Ukrajině) nabrala svou mediální pozornost především v únoru 2022, kdy ruská armáda přímo zaútočila na suverénní území Ukrajiny. Ovšem pro Ukrajince je válka realitou už od roku 2014, kdy ruské speciální jednotky převzaly kontrolu nad Krymem. V té době začalo bombardování kolem Luhanské a Doněcké oblasti. A v té době nabrala na popularitě značka M-TAC.

M-TAC brand je tým mladých ambiciozních a talentovaných lidí, kteří se spojili za účelem vytvoření prak🡕 tického a vysoce kvalitního oblečení podle poslední módy. Značka pochází z Ukrajiny a zrodila se v turbulentní době revoluce. Čas nepromíjí chyby a lidé si už celá léta užívají po celém světě skvělé produkty této značky, milují je a vracejí se k nim. Proč? Protože značka nabídne kvalitu za rozumnou cenu. M-TAC je pohodlné oblečení pro městské i outdoorové prostředí. Značka byla testována v arktických podmínkách při přežití i v bojových podmínkách v nejteplejších místech planety. M-TAC v sobě kombinuje styl, technologie a pohodlí a je tak určena pro všechny prak🡕 tické lidi, kteří se oddávají různým dobrodružstvím a nebojí se výzev.

Pokud jste odhodlaní, energičtí a máte rádi výzvu, která rozpumpuje vaši krev, pak je vybavení od M-TAC přesně pro vás.

Produkty této ukrajinské značky se specializují na kvalitu. Kvalitní taktické oblečení vyrobené přímo na Ukrajině. Mtagear.cz je internetový obchod, který vám nabídne jako jediný v ČR kompletní sortiment této značky. Na výběr tak máte mnoho modelů blůz, kalhot, rukavic i dalších výrobků. Značka M-Tac vám nabídne mnoho různých modelů pro každého. Důraz je kladen na funkčnost a pevnost zpracování. Za značku i kvalitu se obvykle hodně platí, ale ceny zboží M-Tac na tomto e-shopu nejsou nijak přehnané.

Obchod pro Vás dokáže dlouhodobě udržovat nízké ceny – buď doporučené maloobchodní ceny nebo ještě nižší. K vybranému zboží, které je označené jako "dárek zdarma" dostanete (ano uhodli jste) dárek zdarma. Zboží, které je skladem k Vám bude doručeno během 2 až 3 pracovních dnů, protože objednávka je za Vámi odeslána ještě tentýž den. S vracením zboží v tomto obchodě není žádný problém. Využívat můžete samozřejmě 14 denní lhůtu k vrácení bez udání důvodu nebo pošlete zboží jednoduše na reklamaci. Pokud máte jakýkoliv dotaz na zboží (velikosti, varianty výrobků, rozměry...) pak se nebojte kontaktovat zákaznický servis nebo nechte poznámku pod vybraným zbožím. Zaměstnanci tyto poznámky pravidelně kontrolují a na Váš dotaz Vám rádi odpoví.

Zajímá vás, když celebrity nosí oblečení určité značky? Chcete se v nich spatřit? Chcete být jako oni? Víte kdo nosí značku M-TAC? Zajisté jste viděli ukrajinského prezidente Zelenskeho v jeho khaki tričku a mikině. Když ostatní státníci přijeli na návštěvu a měli na sobě své obleky, on vždy zůstal v těchto pohodlných šatech🡕 , jakoby připraven vyrazit do boje. A právě toto jeho oblečení je od značky m-tac.us.

Přejeme vám příjemný nákup a doufáme, že se vám bude oblečení značky M-Tac líbit a bude vám dlouho a věrně soužit.

🕙 Přidáno 14.7.2022
📂 Kategorie: Outdoor

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře