Blog ze světa outdooru ☀ Průvodce outdoorovým a sportovním vybavením.

Insportline - kvalitní fitness vybavení se slevou

Vlastní posilovna ve sklepě, nové kolo nebo třeba jenom funkční tričko na běhání. To všechno je insportline.cz. Insportline je zároveň výrobcem posilovacích strojů v České republice. A právě v této oblasti insportline.cz září nad všemi ostatními obchody se sportovním vybavením.

Pokud se jedná o posilovací stroje, nabízí Insportline širokou nabídku trenažérů (běžecké pásy, eliptické trenažery, vibromasážní stroje, rotopedy, cyklotrenažéry, steppery, veslovací trenažéry, inCondi), posilovacích strojů a náčiní (činky, kotouče, hřídele, lavice, věže, hrazdy, bradla, pomůcky stroje, venkovní fitness) ale také potřeb pro zdraví a relaxaci (výbavu pro masáže astimulaci, bandáže a ortézy, magnetické náramky, výživu pro sportovce, sporttestery..).
Insportline ale u nabídky fitness zařízení nekončí. Nakoupíte zde výbavu i pro další sporty jako kolečkové brusle, koloběžky, dětská odrážedla, skateboardy, výbavu pros stolní tenis, box, míčové sporty ale také bazény lodě a čluny. Ani zimní sporty nejsou opomenuty, takže se podívejte na nabídku lyží a snowboardů.

Protože při sportu je důležité také správné a funkční oblečení, i to Insportline nabízí. Na své si přijdou i motorkáři.

Proč byste měli nakupovat právě na Insportline.cz? V prvé řadě si vyrábí svoji vlastní značku a skladují zboží ve vlastních skladech. To pro Vás jako pro zákazníka znamená rychlé doručení. Další výhodou je prodloužená záruka na 5 let. (u strojů nad 4 tisíce korun). S kvalitou svých produktů jsou spokojení a stojí si za ní. Zboží z Insportline se prodává nejen v ČR ale po celém světě a zákazníci jsou s ním velmi spokojeni. Zboží nad 2000 korun k Vám také zdarma doručí. Pokud kupujete velká komplikovaná zařízení v hodnotě nad 29990 korun je pro Vás zajištěna také montáž a seřízení zdarma. Profesionální technici Vám také poradí jak stroj používat a udržovat tak, aby co nejdéle sloužil.

Insportline nabízí také mnoho možností dopravy za super ceny. Cena přepravy je pouhých 79 Kč s DPH. Přiobjednat si můžete také výnos do patra. Můžete si připlatit i za rychlejší dopravu. E-shop samozřejmě nabízí také možnost výměny velikosti nebo varianty zdarma. Takové zboží ale musí být označeno příznakem o výměně velikosti. Pro tuto výměnu poslouží elektronický formulář.

Zákazníci mají nárok na slevu hned na svůj první nákup. Tuto slevu je možné uplatnit při nákupu zboží nad 1000 Kč. Slevu není možné nárokovat a je podmíněna úspěšným projitím uvítacím "Welcome" procesem. Dále je tu věrnostní program na slevu až 10 %. Věrní zákazníci tak mohou získat slevu podle celkové útraty jednoho uživatele (e-mailová adresa). Cena produktu se o věrnostní slevu poníží už po přihlášení uživatele. Výše slevy🡕 se sčítá za uplynulých 730 dnů. Dále můžete samozřejmě také uplatňovat externí slevové kupóny🡕 a kódy navíc. Sleva se zvyšuje od 1 % do 10 % (první hranice je 1000 Kč, poslední 100 000 Kč.

Přejeme vám příjemný nákup na tomto skvělém e-shopu se sportovním vybavením. Ve zdravém těle zdravý duch. Nezapomeňte se o svůj pozitivní zážitek na tomto e-shopu podělit také se svými přáteli a známými.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 8.12.2021
📂 Kategorie: Tipy na nákupy

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře