Blog ze světa outdooru ☀ Průvodce outdoorovým a sportovním vybavením.

10% sleva na sluneční brýle z Armik.cz

Elegantní sluneční brýle🡕 , s fungujícím filtrem za super cenu? Na Armik.cz🡕 můžete brýle🡕 a doplňky značky SOLO zakoupit nyní s 10 % slevou. Myslete na to, že zdravý zrak je důležitý a zbytečně si jej poškodit nenošením slunečních brýlí by byla škoda. Značka Solo navíc nabídne opravdu skvělé ceny.

Firma Solo Solis byla založena v roce 2015 zakladateli Cheapass Sunglasses, jedním z největších evropských obchodníků se slunečnými brýle🡕 mi. V roce 2012 se rozhodli být aktivnější na trhu se slunečními brýle🡕 mi a získali neocenitelné zkušenosti.

Solo Solis operuje z holandského města Hertogenbosch a čínské Šangaje. Všechny podstatné funkce výrobce jsou prováděny z Holandska, kde se brýle🡕 designují, stylují a odkud putují také do Číny audity. Čínské továrny, které Solo využívá, vyrábějí zboží také pro další evropské maloobchodní prodejce v Evropě i ty, kteří nabízejí podstatně dražší produkty.

Většina slunečních brýlí z nabídky je dostupná v různých barevných variantách. Velkoobchodní zákazníci mají na výběr zvolit si, jaké barvy přijdou v boxech, takže zbytečně nemají na skladě barvy, které se neprodávají. I díky tomu na Armik.cz🡕 máte dostatečný výběr brýlí.

Všechny plastové brýle🡕 jsou vyrobeny z polykarbonátu. Větší část je z recyklovaného materiálu, který dostává nový život v těchto slunečních brýlí. Kovové brýle🡕 jsou opravdu vyrobené z kovu - žádné plastokovové směsi tu nenajdete. Originální kovové tyčky jsou lisované a ohýbané. Aby měly kovový lesk, je využité speciálního potahu na bázi nyklu. Všechny čočky jsou vyrobené z polykarbonátu. V některých produktech na trhu můžete najít akrylové čočky, které se velmi rychle pokazí. FDA (americká agentura pro dohled nad potravinami a zdravotními pomůckami) tyto čočky ani nepovoluje pro bezpečí zákazníků.

Produkty značky SOLO jsou balené individuálně v transparentních sáčcích. Originální brýle🡕 poznáte tak, že na každých z nich je přidělaná visačka s knížečkou výrobce. Tato etiketa obsahuje logo a informace o tom, jak správně používat UV ochranu. Vnější část brýlí je nepotištěná avšak na vnitřní straně nožiček naleznete CE certifikaci pro UV400 CAT.3 a číslo produktu. Pro bezpečnost dopravy jsou brýle🡕 baleny v bílé kartonové krabičce.

UV protekce těchto brýlí vás ochrání na úrovni UV400. Ochrana je testována v Číně a následně v Holandsku, aby nedocházelo k obcházení unijních pravidel pro ochranné produkty. Solo brýle🡕 tedy zaručí ochranu vašeho zraku za každých světelných podmínek. Pevný kovový nebo plastový rám pak zajistí, že brýle🡕 dlouho vydrží a nestanou se brzo odpadem, který ničí naši planetu.

Armik.cz vám nabídne všechny brýle🡕 této značky aktuálně se slevou🡕 10 %. Za výhodnou cenu tu nakoupíte také čisticí hadříky pro šetrnou péči o čočky a také ochranná pouzdra na brýle🡕 z látky , koženky či fleecu. Armik.cz🡕 nabídne pravdu široký výběr brýlí této značky pro pány i dámy. Při výběru doporučujeme změřit si svou hlavu podle velikostní tabulky - rozměry brýlí jednotlivých modelů se totiž mohou lišit a některé budou vhodnější pro menší a jiné pro větší hlavy.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 24.6.2021
📂 Kategorie: Outdoor

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře